Loading...

Adrian Gaxha e ka nisur një lidhje të re dashurie dhe po flitet që vajza është nga Kosova.
Këngëtari Adrian Gaxha ka filluar një romancë të re, kështu raporton Prive, ku thotë madje se vajza është nga Kosova konkretisht Ferizaj,

Inicialet e saj thuhet se janë S.D dhe vajza në fjalë mbanë edhe shkronjën e parë të emrit të këngëtarit, në biografinë e saj në Instagram.

Kjo lidhje vjen pak kohë pas përfundimit të një lidhje që këngëtari kishte më parë.

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.