Loading...

Trajneri Afrim Tovërlani është i hapur për të bashkëpunuar me ndonjë skuadër në Kosovë.

Por këtë do ta bëjë vetëm me një kusht, nëse klubi ka projekt serioz.

“Për momentin nuk jam duke zhvilluar negociata me ndonjë klub. Nëse dikush dëshiron bashkëpunim serioz jam i hapur por jo hajgare dhe shkel e shko sikur te Ferizaji herën e fundit” deklaroi Tovërlani për Indeksonline.

Trajneri më i trofeshëm në Kosovë, në janar kishte dhënë dorëheqje nga skuadra e Ferizajit.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.