aliu aliu 560x416 - Agim Aliu shtron iftar

Kryetari i Ferizajt, Agim Aliu shtroi iftar për kreun dhe imamët e Bashkësisë Islame në Ferizaj

Me këtë rast ai ka theksuar rëndësinë e rritjes së solidaritetit ndërnjerëzor dhe forcimin e besimit si rrugë e drejtë e mirësi për të gjithë.

34635630 1967090360009073 2690308449824145408 n - Agim Aliu shtron iftar
34636677 1967090560009053 4811493828387143680 n - Agim Aliu shtron iftar
34687002 1967090783342364 8430517388931235840 n - Agim Aliu shtron iftar
34672372 1967091040009005 4344483527278985216 n - Agim Aliu shtron iftar
34892205 1967091220008987 7362257261755891712 n - Agim Aliu shtron iftar

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.