agon amiga publikon kengen e re qy qysh 560x416 - Agon Amiga publikon këngën e re “Qy qysh”
agon amiga publikon kengen e re qy qysh - Agon Amiga publikon këngën e re “Qy qysh”

Reperi i njohur Agon Amiga ka prezantuar për fansat e tij projektin më të ri muzikor me titull “Qy qysh”.

Këtë këngë ai e ka sjellë për fansat vetëm në versionin audio me tekst, ndërsa nuk ka bërë të ditur nëse mendon që t’ia realizojë edhe klipin.

Agon Amiga ka qenë shumë i përfolur në media javëve të fundit, për shkak të një konflikti virtual me reperin Lumi B.

Ishte ky i fundit, i cili në emisionin “NIN” deklaroi se në labelin “BabaStars” njihen vetëm Getoar Selimi dhe Majk, duke injoruar kështu Agon Amigën që tash e sa vite është po ashtu pjesë e këtij labeli.

Lexo po ashtu:

Amiga reagoi përmes rrjeteve sociale, duke publikuar disa shkrime thumbuese në drejtim të reperit.

Ndërkohë, nuk ka bërë të ditur nëse kënga e re është ‘diss’ drejtuar dikujt, apo e zakonshme.

Sido që të jetë, fansat duket se e kanë pritur mirë këtë projekt të reperit. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.