ak 1527054132 35659701 560x347 - Aksident i rëndë gjatë syfyrit në magjistralen Kaçanik-Ferizaj

Dy persona janë lënduar nga një aksident i ndodhur mbrëmë pas mesnate, në magjistralen Kaçanik-Ferizaj, afër Gërlicës.
Aksidenti ka ndodhur mbrëmë gjatë syfyrit, ndërkaq të lënduarit janë dërguar në emergjencën e Ferizajit.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.