policearrest 780x4391 560x416 - Dy të arrestuar për drogë në Ferizaj

Dy meshkujt shqiptarë janë arrestuar në Ferizaj nga Policia e Kosovës pasi të njëjtëve gjatë kontrollit u janë gjetur dhe konfiskuar tre qese substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, me peshë të përgjithshme 8.37 gram.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt, njofton Klan Kosova.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.