download 6 640x3921 560x392 - Aksident i rëndë në Ferizaj, mes një veture dhe kamioni

Një aksident i rëndë para pak çastesh në magjistralen “Kaçanik Ferizaj”, afër “Mileniumi Resort”, ku kanë mbetur të lënduar dy persona.

Të dy personat e lënduar janë dërguar për ndihmë mjekësore.

Në pamjet nga ky aksident, shihet se si vetura i del përpara kamionit i cili ishte duke ardhur në kahjen e kundërt.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë çuar deri te ky aksident./Indeksonline/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.