w 560x386 - Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Ferizaj, dyshohet për një të vdekur

Një vetaksident ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, si pasojë e të cilit dyshohet se ka humbur jetën një person, merr vesh Gazeta Express.

“Në bazë të informacioneve të para, njëri nga personat që ndodhej në veturën e aksidentuar nuk ka arritur t’i bëjë ballë plagëve të rënda”, tha një burim i besueshëm.

Mësohet se në veturë ishte shoferi dhe një person tjetër në cilësinë e pasagjerit.

Nuk dihen ende shkaqet që çuan deri te ky aksident.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.