foto ilustrim 770x450 1 560x416 - Aksident me të lënduar në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Tre persona u dërguan për tretman mjekësor si pasojë e lëndimeve që pësuan nga aksidenti i mesnatës së sontme në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Rastin e konfirmoi sot zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti.

“Sot rreth ores 03:00,kemi pranuar informaten per nje aksident trafiku ne rrugen Prishtine -Ferizaj. Ne aksident ka qene i perfshire nje automjet. Si pasoje e aksidentit lendime trupore kane pesuar tre persona te cilet jane derguar per tretman mjekesor.”, bëri të ditur Ahmeti.

Ndërkohë, me rastin po merret njësiti i trafikut.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.