w 46 560x416 - Aksident në autostradën Prishtinë-Ferizaj, lëndohet një person

Një aksident trafiku në mes dy automjeteve ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Nga ky aksident është lënduar një person, njofton Klan Kosova.

Rastin për KlanKosova.tv e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

“Sot rreth orës 11:30, policia është njoftuar për një aksident trafiku në autostradë, drejtimi Prishtinë-Lipijan km i 6-të. Në aksident janë përfshirë dy automjete, si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime” tha Krasniqi

Krasniqi tutje bëri me dije se njësia policore ka dal në vendngjarje dhe po merren me aksidentin.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.