aksident trafiku 5586 635x3581 560x358 - Aksident në magjistralen Kaçanik-Shkup, kamioni ndeshet me 4 vetura

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Kaçanik-Shkup.
Policia ka konfirmuar se një kamion është ndeshur me katër vetura.

Rastin për Express e ka konfirmuar Agim Gashi nga policia rajonale e Ferizajt. Gashi tha se aksidenti ka kaluar me dëme materiale.

“Është një aksident me dëme materialë një kamion dhe katër vetura. Vetëm një personit i është dhënë ndihmë nga ekipi i emergjencës në vendin e ngjarjes”, tha Gashi.

Si pasojë e këtij aksidenti është krijuar kolonë e gjatë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.