Shirit i Policise foto REL e15231876474721 560x405 - Aksident trafiku në Ferizaj, vetura del nga rruga

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një vetë -aksidenti i cili ka ndodhur dje rreth orës 21 në fshatin Pojatë të Ferizajt.

Sipas raportit zyrtar të policisë, vetura me të cilën po udhëtonin dy të lënduarit, si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë  ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur disa herë.

Policia ka njoftuar se të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.