Aksidenti Vetura1 560x416 - Aksidentohen dy vetura në Ferizaj

Të premten në rrugën “Brahim Ademi” në Ferizaj, është raportuar për një aksident trafiku në mes të dy automjeteve civile.

Përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar dy persona të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor.

Rasti është duke u hetuar, njofton Policia e Kosovës.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.