bv 11 560x416 - Aksidentohet cisterna e naftës në Hani i Eleziti-Kaçanik rrezikohet të bie në humnerë

Një cisternë nafte është vetëaksidentuar dje në magjistralen Hani i Eleziti-Kaçanik.

Sipas pamjeve nga Indeksonline, kabina e shoferit ka dalë jashtë rrugës duke rrezikuar të bie poshtë magjistrales.

Sipas një dëshmitari, të lënduar nga ky vetaksident nuk ka, duke shtuar se për shkak të motit të lig, kamioni edhe ka rrëshqitur.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.