Seven Saraqi do të publikojë shumë shpejt albumin e tij të ri.

Këngëtari lansoi së fundmi projektin “Maria”, por nuk mund të mjaftohet me këtë projekt pavarësisht suksesit.

album nga seven saraqi kenge edhe me bebe rexhen - Album nga Seven Saraqi, këngë edhe me Bebe Rexhën

Bashkëpunimi i tij me Tunën u mirëprit, ndërsa tashmë ka filluar puna në kompletimin e albumit.

Këngëtari ka disa këngë dhe bashkëpunime, përfshirë një me yllin botëror, Bebe Rexha.

[embedded content]

Seveni në një intervistë kohë më parë ka thënë se duhet të ndryshohet “loja”.

Sipas tij këngët janë të njëjta dhe se është momenti për të ndryshuar gjërat në skenën muzikore shqiptare.

Seveni aktualisht është pa të dashur. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.