argjentina ramosaj shfaqet joshese dhe me stil ne natyren e vjeshtes 560x416 - Argjentina Ramosaj shfaqet joshëse dhe me stil në natyrën e vjeshtës
argjentina ramosaj shfaqet joshese dhe me stil ne natyren e vjeshtes - Argjentina Ramosaj shfaqet joshëse dhe me stil në natyrën e vjeshtës

Këngëtarja e njohur Argjentina Ramosaj ka qenë mjaft aktive këtë vit me projekte muzikore.

Për momentin, ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me familjen e saj.

Ramosaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft artistike dhe me stil.

Lexo po ashtu:

Këngëtarja ka pozuar së bashku me djalin e saj në natyrë, ndërsa ka marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj tërheqëse.

“Më në fund mjaftueshëm ftohtë për të veshur këtë pallto”, ka shkruar Ramosaj në mbishkrimin e njërës prej fotografive.

Ajo është e martuar prej katër vitesh me Dukagjin Fetahun, dhe së bashku kanë një djalë, të pagëzuar me emrin Noah.

Argjentina është shquar gjithmonë si një prej këngëtareve më me stil të skenës. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.