Ariana Grande është hapur duke folur për aventurat e saj në jetën private.

Dhe, këtë bukuroshaj e bëri në projektin e saj më të fundit, “thank u, next”.

Ajo u referohet lidhjeve të saj me Big Sean, Ricky Alvarez, Mac Miller dhe Pete Davidson.

ariana grande flet per ish et e saj ne kengen e re - Ariana Grande flet për ish-ët e saj në këngën e re

“Mendova se do të përfundoj me Sean, por ai nuk mu përshtat. Shkrova ca këngë për Rickyn, tash i dëgjoj dhe qesh. Për pak sa nuk u martova, dhe e falënderoj Peten. Do doja t’i them faleminderit Mac Millerit, sepse ai ishte engjëll”, këndgon këngëtarja në këngën e fundit.

Në vend se të jetë e hidhëruar, Ariana falënderon ish të dashurit e saj.

[embedded content]

Që nga pranvera e ardhshme Grande rikthehet me turneun e saj.

Me 42 data në mbarë Amerikën, turneu fillon më 18 mars dhe përfundon më 18 qershor. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.