ferizaj1 1 560x416 - Arrestohet ferizajasi, e këcënoi viktimën me mesazhe

Një person është arrestuar në Ferizaj nën dyshimet se i ka dërguar viktimës vajzë-grua mesazhe ngacmuese dhe kërcënuese.

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima vajzë-grua, ka raportuar se nga i dyshuari mashkull në mënyrë të vazhdueshme ka pranuar mesazhe ngacmuese dhe kërcënuese.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 18:00 në Ferizaj dhe sipas policisë, i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.