Loading...

Ai është një ndër reperët më të famshëm jo vetëm ndër shqiptarët, por edhe te shteti gjerman.

Bëhet fjalë për Azetin, i cili ka qenë mjaft aktiv gjatë gjithë vitit të kaluar me këngë të reja dhe koncerte të ndryshme.

Këngëtari është mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe, video dhe mesazhe që kanë të bëjnë me përditshmërinë.

Së fundi, artisti ka lënë një porosi për të gjithë fansat dhe njerëzit teksa i dedikohet përkushtimit ndaj nënave.

Ai përmes llogarisë personale në Instagram ka pohuar se nuk ka rëndësi se sa nuk keni kohë, thirre nënën çdo ditë të jetës.

“Nuk ka rëndësi sa i zënë je, nuk ka rëndësi ku je, kurrë mos e harro një gjë, thirre nënën çdo ditë”, ka shkruar ai.

Ndryshe, reperi është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë ditëve në vijim.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.