babays 780x439 750x4301 560x416 - Baby G rrahet brutalisht në Dubai (FOTO)

Këngëtarja shqiptar e njohur për publikun si BabyGee, është sulmuar fizikisht nga një femër e cila ka qenë e shoqëruar me tre persona të tjerë.

Sulmi ndaj saj ka ndodhur mbrëmjen e së mërkures në Dubai.

Lajmin e ka bërë publik vet këngëtarja nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory.

Ajo madje ka treguar se kush e ka sulmuar.

”Kam shkuar në spital pasi jam sulmuar nga @iambletagashi, e cila më sulmoi me tre persona të tjerë. Ndihem shumë keq që kjo më ndodhi mua dhe dua t’a ndaj storien time me të gjitha vajzat e reja! Kur ti je e suksessshme, ata dëshirojnë të të shohin poshtë. Por, asnjë grua nuk duhet të perjetojë këtë. Dhe une kam njerëz, por nëse ju jeni vetëm 1. Çfare duhet të bëja????”, ka shkruar ajo pranë fotos.

b 1527752859 14981671 - Baby G rrahet brutalisht në Dubai (FOTO)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.