bebe rexha dhe dua lipa hedhin valle ne hotel pas gala mbremjes ne mtv ema - Bebe Rexha dhe Dua Lipa hedhin valle në hotel pas gala mbrëmjes në “MTV EMA”

Mbrëmë ka qenë një mbrëmje fantastike për shqiptaret në gala ndejën e “MTV EMA”.

Dua Lipa dhe Bebe Rexha kanë qenë të pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve vjetore të kësaj ngjarje botërore, e cila u mbajt në qytetin spanjoll të Bilbaos.

Lexo po ashtu:

Gjersa Dua ka fituar çmimin e parë në kategorinë e këngës më të mirë Pop, Rexha nuk ka arritur të fitojë pas nominimit për këngën më të mirë.

Por, kjo nuk i ka penguar dyshen që të festojnë gjer në orët e para të mëngjesit në shoqëri të njëri-tjetrit.

Ishte Bebe që publikoi një video në llogarinë personale në Instagram teksa dyshja shqiptare hedhin valle në ndejë private.

Lexo po ashtu:

“Pjesa më e mirë e natës së kaluar ku po bëja miq të rinj dhe hedhja e valles në dhomën time të hotelit”, ka shkruar 27-vjeçarja.

Ndryshe, Bebe dhe Dua janë duke punuar ndaras në sjelljen e projekteve të reja muzikore. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.