Loading...

Një grua në Ferizaj ka raportuar policinë e Kosovës se është sulmuar dhe rrahur nga bashkëshorti i saj, njofton Klan Kosova.

VIDEO

Viktima ka marrë tretmanmjekësor, kurse i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.