butrint imeri sjell kengen e re kush videoja si film i metrazhit te shkurter 560x416 - Butrint Imeri sjell këngën e re ‘Kush’, videoja si film i metrazhit të shkurtër

Butrint Imeri ka sjell projektin më të ri muzikor për tregun shqiptar.

Këngëtari shqiptar duket se nuk e ka ndërmend të ndalet me sjelljen e këngëve të reja.

“Kush”, titullohet kënga më e re e artistit, të cilën e ka shoqëruar me një video të veçantë.

butrint imeri sjell kengen e re kush videoja si film i metrazhit te shkurter - Butrint Imeri sjell këngën e re ‘Kush’, videoja si film i metrazhit të shkurtër

Theksojmë se regjisori i videos së këngës është Shaban Shabani, i cili ka sjell një film të metrazhit të shkurtër

Tekstin e këngës e ka shkruar vet këngëtari gjersa producent dhe instrumentalin e ka bërë RZON.

Ndryshe, Imeri ka premtuar edhe këngë të reja muzikore gjatë muajve të ardhshëm. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.