Loading...

Bylbyl Sokoli i është kthyer punës së trajnerit.

Pas aventurës së hidhur me Llapin ‘profa’ i është kthyer skuadrës të cilës ia dinë ADN-në, Ferizajt.

Gazeta Ferizaj24 mëson se kryesia e klubit ka vendosur sonte ta rikthejë Sokolin pas tetë muajsh largim.

Me Sokolin Ferizaj u rikthye në Superligë, ndërsa tani mision ka mbijetesën në këtë rang garash. Bylbyli disa herë ka drejtuar Ferizajn.

Olle mëson se Sokoli ka nisur të kontaktojë lojtarët, ashtu siç e ka zakon të bëjë para se të prezantohet.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.