Loading...

Dy kandidatë për stolin e Ferizajt, Bylbyl Sokoli dhe Agron Selmani në listën e ferizajasve

VIDEO

Ferizaj po kërkon riorganizimin pas disa muajsh ‘pushim’ dimëror ku pozita në renditje mbetet shqetësuese.

Trajneri Afrim Tovërlani është larguar nga posti i tij, ndërsa klubi ka filluar të mendojë për një zgjidhje të re.

Klubi ka filluar bisedimet me disa trajnerë, por ‘dashuritë’ e vjetra nuk harrohen.

Bylbyl Sokoli dhe Agron Selmani janë trajnerët me të cilët po bisedojnë kryesia e vjetër, trajnerë që edhe më parë e kanë drejtuar skuadrën.

Në ditë në vijim pritet që të konfirmohet trajneri i ri.

Skuadra i ka filluar përforcimet ku shumica e lojtarëve kanë qenë prezent në stërvitjen e parë që është drejtuar nga Burim Çerkini.

Mësohet se pagat e mbetura borxh iu janë dhënë futbollistëve dhe do të kthehet normaliteti.

Ferizaj është në pozitën e 11-të me 15 pikë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.