cannzi lanson klipin e kenges teli 560x416 - Cannzi lanson klipin e këngës “Teli”
cannzi lanson klipin e kenges teli - Cannzi lanson klipin e këngës “Teli”

“Teli” mban titullin kënga më e re të cilën e ka sjellë Cannzi për fansat e tij.

Ky projekt muzikor është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe është publikuar në shërbimin e shpërndarjes së videove, YouTube.

Incizimi dhe miksimi i kësaj kënge është bërë nga Jeton Krasniqi.

[embedded content]

Ashtu siç është e zakonshme, për shkrimin e tekstit është kujdesur vet reperi.

Ndërsa xhirimin e videos muzikore e ka bërë produksioni Ikon Studio.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Cannzi i ka falënderuar të gjithë ata që e kanë përkrahur në realizimin e këtij projekti.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.