performanca me te brendshme e britneyt ne teksas 560x416 - Performanca me të brendshme e Britneyt në Teksas

Britney Spears është e njohur për performancat ekzotike sa herë që del në skenë.

Këngëtarja amerikane ka tërhequr sërish vëmendje gjatë një koncerti të mbajtur në Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

36-vjeçarja kishte veshur një seri të brendshmesh, të cilat i kishte ndërruar gjatë interpretimit.

Lexo po ashtu:

performanca me te brendshme e britneyt ne teksas - Performanca me të brendshme e Britneyt në Teksas

Britney Spears në Austin të Teksasit (Foto: splashnews.com)

Në fakt, ajo kishte performuar para publikut në Circuit of America në kuadër të Garës për çmimin e madh të Formula 1 në Austin.

Në njërën prej paraqitjeve të saj, këngëtarja ishte veshur njësoj si në videoklipin e këngës “Gimme More”.

Të brendshme të kuqe, çizme të gjata e taka të larta – ishin disa prej përzgjedhjeve në veshjen e Britneyt.

Fansa të shumtë kanë shpërndarë video në rrjetet sociale, nga performanca e Spears. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.