capital t lanson klipin e kenges bomba 560x416 - Capital T lanson klipin e këngës “Bomba”

Capital T ka lansuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kënga mban titullin “Bomba” dhe është prodhuar nga vet reperi.

Rzon është kujdesur për muzikën, derisa masterizimi është bërë nga Avaxus.

Regjinë e videoklipit e ka bërë Alban Selimaj, ndërsa Adonis Krasniqi është kinematograf.

“O Ma” është një prej projekteve më të fundit solo të realizuar nga Capital T në verën e këtij viti.

Videoklipi i kësaj kënge u publikua në muajin qershor, ndërsa deri më tash numëron afro pesë milionë shikime në YouTube.

Paraprakisht, Kapo kishte ardhur me bashkëpunime me Granit Dërgutin (“Take a shot”) dhe Majkun (“Pasha jetën”).

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.