auto DB3E4B92 723E 4F8A A6AF 94BC27E38FDD 728x4301544798396 750x4301 560x416 - Çifti nga Ferizaj celebrohet i veshur me uniformë ushtarake (FOTO)


Të veshur me uniformë të FSK-së dhe ushtrisë amerikane, Izjadin dhe Jetmira Ramusholli janë kurorëzuar në ditën e formimit të Ushtrisë së Kosovës.

Çifti nga Ferizaj kanë zgjedhur këtë ditë për t’u lidhur në martesë duke u shprehur se ishin shumë të emocionuar dhe njëkohësisht krenarë që 14 dhjetori i vitit 2018 do i kujtonte kurorëzimin e dashurisë dhe datën kur Republika e Kosovës formoi Ushtrinë.

“Jemi shumë të emocionuar dhe njëkohësisht krenarë që 14 dhjetori i vitit 2018 do të na kujtoj gjithmonë kurorëzimin e dashurisë tonë dhe datën kur Republika e Kosovës formoi Ushtrinë”, kanë thënë çifti Ramusholli për Ferizajnews.

auto auto SNDT6836 2048x1365 1154479224615447983941 - Çifti nga Ferizaj celebrohet i veshur me uniformë ushtarake (FOTO)

auto auto SNDT6778 2048x1365154479224315447983991 - Çifti nga Ferizaj celebrohet i veshur me uniformë ushtarake (FOTO)

auto B2ADC115 2761 4994 8749 2CF7671F66D215447984741 - Çifti nga Ferizaj celebrohet i veshur me uniformë ushtarake (FOTO)

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.