dafina me nje tjeter imazh provokues ne instagram ve ne pah kembet atraktive 560x416 - Dafina me një tjetër imazh provokues në Instagram, vë në pah këmbët atraktive

dafina me nje tjeter imazh provokues ne instagram ve ne pah kembet atraktive - Dafina me një tjetër imazh provokues në Instagram, vë në pah këmbët atraktive

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është një nga ato personazhe që di gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht publikon për fansat fotografi nga jeta e saj e përditshme, ndërsa jo të rralla janë rastet kur publikon edhe ndonjë imazh provokues.

Së fundmi, Dafina hodhi në Instagram një fotografi të re, ku shfaqej mjaft atraktive në të bardha, ndërsa vinte në pah linjat e saj atraktive.

Në këtë imazh, këngëtarja shfaqet mjaft e lirshme, ndërsa shijon flladin e lehtë.

Lexo po ashtu:

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

E njëjta, javë më parë ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Kurgjo nuk kallxojna”, e cila është pritur mirë nga fansat.

Muajt në vazhdim, ajo pritet të prezantojë për fansat një tjetër projekt të ri muzikor. /Telegrafi/

[embedded content]

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.