dafina zeqiri publikon poza me tatuazh te ri - Dafina Zeqiri publikon poza me tatuazh të ri

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar një seri të fotografive të reja.

Bukuroshja është shfaqur atraktive në disa foto të publikuara në rrjetin social Instagram.

Ajo ka realizuar së fundmi shumë tatuazhe të reja, të cilat i ka shfaqur në pozat e reja.

Duffye gjithmonë ishte e apasionuar pas tatuazheve dhe këtë dashuri ajo nuk e ka fshehur asnjëherë.

Ajo ka filluar një turne dimëror në mbarë trojet shqiptare.

Duffye po ashtu publikoi dy këngë mjaft të suksesshme së fundmi që u bënë hite.

Një prej sukseseve më të mëdha ishte projekti “A don Love?” me reperin nga Shqipëria, Noizy. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.