Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, ka thumbuar këngëtarët tjerë.

Ajo me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka deklaruar se kënga e saj është më e mira e vitit 2018.

Dhe këtë thotë se pret ta bëjnë kolegët e saj, që ta pranojnë realitetin, pasi që ajo do ta bënte këtë.

Enca është prej artisteve më provokuese shqiptare, dhe “Dua” ishte një këngë që bëri bujë.

enca thumbon artistet tjere duke levduar kengen e saj - Enca thumbon artistët tjerë duke lëvduar këngën e saj

Enca shfaqet në skena intime në këtë projekt me një model portugez duke bërë të nxiten reagime.

Enca së fundmi u përfshi në një konflikt publik me Noizyn.

/Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.