Loading...

Dafina Zeqiri është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka postuar një fotografi në Instagram me kompozitorin e mirënjohur, Florent Boshnjaku.

Ajo shfaqet nga studio që mesa duket se në projektin e ri ka bashkëpunuar me kompozitorin, Boshnjaku.

“Momente të mira vetëm”, ka shkruar ajo krahas imazhit.

Duhet theksuar se, “A e man n’men”, është kënga e fundit e lansuar nga Dafina që numëron afro dy milionë shikime në YouTube ndërkaq Florenti deri më tani ka punuar me artistë mjaft të suksesshëm.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.