Loading...

Rreth 20 persona kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit i cili ndodhi para një ore në Gjilan. Disa prej tyre janë në gjendje të rëndë shëndetësore. Ndërkohë që deri më tani dihet se një person ka mbetur i vdekur si pasojë e këtij aksidenti.

Para pak minutash ka ndodhur një aksident me fatalitet në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra persona.

Ferizaj24 ka siguruar videon e momentit kur shoferi i kamionit nuk mund të frenoj dhe shkakton aksidentin.

Më poshtë videon aksidentit zinxhiror.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.