hqdefault1 e1540968565672 - Deri në fund të vitit Ferizaj do ta ketë hartën zonale

Drejtoria e urbanizmit ka intensifikuar përpjekjet për përfundimin me sukses për projektin të hartës zonale të komunës së Ferizajt.

Shiko videon:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.