ff 650x3581 560x358 - Dhurata Dora ndryshon krejtësisht pamjen


Dhurata Dora ditë më parë befasoi me ndryshimin që bëri në pamje.

Dhurata Dora është bërë bjonde, ndryshim ky që e bën të duket tjetër person.

Ani pse ky ‘look’ i shkon shumë këngëtares, ajo mezi njihet pas ndryshimit drastik, të cilin e bëri duke u përgatitur për këngën e re.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Dhurata Dora është “Çikat e mia”, projekt që u prit shumë mirë nga fansat e saj.

 

gg 61 - Dhurata Dora ndryshon krejtësisht pamjen50019893 1537726186396536 6132698221729026104 n1 - Dhurata Dora ndryshon krejtësisht pamjen

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.