digjet banesa ferizaj 560x416 - Digjet një banesë në Ferizaj (VIDEO)

Një banesë është djegur në Ferizaj. Dyshohet se deri tek zjarri ka ardhur djegia e orës së rrymës. Deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt Agim Gashi. Në vendngjarje janë policia dhe zjarrfikësit.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.