unnamed 441 - Katër persona të dehur rrahin viktimën në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Dje rreth orës 3 të mëngjesit katër persona të dehur sulmuan një person tjetër duke i shkaktuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës ka treguar se katër të dyshuar të gjinisë mashkullore, në gjendje të dehur e kanë sulmuar viktimën të po ashtu gjinisë mashkullore, shkruan lajmi.net.
Të njëjtit ata i kanë shkaktuar lëndime trupore, për çka ai ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.