Capture 621 - Digjet një objekt në Ferizaj

Një objekt në Ferizaj para pak minutash është përfshirë nga zjarri.

Sipas lexuesve të Ferizaj24, në katin e parë të objektit është një butik, derisa në katin sipër ka banorë.

Në vendin e ngjarjes kanë dal ekipet e zjarrfikësve, derisa nuk dihet nëse ka të lënduar apo si erdhi deri te zjarri.

Më poshtë pamje të këtij objekti që gjendet afër stacionit të trenit në Ferizaj.

50257583 831171200553701 8414560554634444800 n1 - Digjet një objekt në Ferizaj

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.