Loading...

Një veturë ka marrë flakë në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Fotografitë dhe video që ka siguruar KALLXO.com tregojnë gjendjen e veturës të rrethuar nga zjarrëfikësit .

Skender Sadiku, Komandant i autostradave, tha per KALLXO.com se nuk ka të lënduar nga ky incident.

Një veturë ka marrë flakë në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Fotografitë dhe video që ka siguruar KALLXO.com tregojnë gjendjen e veturës të rrethuar nga zjarrëfikësit .

Skender Sadiku, Komandant i autostradave, tha per KALLXO.com se nuk ka të lënduar nga ky incident.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.