dua lipa zbulon imazhin me te bukur te marre ne indi 560x416 - Dua Lipa zbulon imazhin më të bukur të marrë në Indi
dua lipa zbulon imazhin me te bukur te marre ne indi - Dua Lipa zbulon imazhin më të bukur të marrë në Indi

Dua Lipa është një këngëtaret më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar.

Ajo së fundi ka zbuluar se albumi debutues i nxjerrë në shtije gjatë vitit të kaluar ka arritur që sërish të jetë ndër më të shiturit në Britani të Madhe.

Ky sukses por edhe koncertet e shumta që ka mbajtur anembanë globit, ka bërë që bukuroshja jonë të merr ca pushime.

Zeshkania ka publikuar një numër të madh të fotografive në llogarinë personale në Instagram, ku shihet se shoqërohet nga i dashuri, Isaac Carew.

Megjithatë, 23-vjeçarja ka zbuluar një imazh tejet domethënës gjatë qëndrimit në shtetin e Indisë.

Lexo po ashtu:

Aty shihet një femër e mbuluar teksa vozitë një motoçikletë dhe kjo ka bërë që të tërheq vëmendjen e Lipës.

“Ne të gjithë jemi në dijeni se femrat din të luftojnë. Një prej imazhet më të bukura të marra nga Rajasthan”, ka shkruar Dua në rrjetet sociale.

Ndryshe, artistja është duke punuar në projekte të reja që do t’i sjell me albumin më të ri muzikor. /Telegrafi/