1 350 560x360 - Dy të arrestuar pas një rrahjeje në Ferizaj
Loading...

Policia raporton se në Ferizaj sot ka arrestuar dy të dyshuar, pasi janë rrahur fizikisht në mes vete.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar pasi që të njëjtit janë përleshur fizikisht në mes vete. Njësiti policor nga të dyshuarit ka konfiskuar një pistoletë me dy fishekë dhe një shkop druri. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e Policisë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.