w 87 560x361 - Dyshime për vaksinat antiCOVID, Policia e Kosovës intervenon në Qendrën e Mjekësëisë Familjare në Shtërpcë

Inspektorët farmaceutikë të asistuar nga Policia e Kosovës kanë kryer një kontrollë rutinore sot në Qendrën e Mjekëisë Familjare në Shtërpcë, nën dyshimet se aty mund të ketë vaksina antiCOVID.

Por, gjatë kontrollimit aty nuk është gjetur asgjë e dyshimtë, ka konfirmuar për Gazetën Express, zëdhënësi i policisë Rajonale për Ferizaj, Agim Gashi.

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.