e dashura e ronaldos georgina rodriguez tregon dukjen e saj te re 560x416 - E dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez tregon dukjen e saj të re

Georgina Rodriguez ka ndërruar stilin e saj të flokëve dhe ka vendosur që dukjen e re ta ndajë me fansat në rrjetet sociale.

E dashura e Cristiano Ronaldos është bërë bionde, ndërsa një imazh me dukjen e saj të re e ka publikuar në Instagram.

e dashura e ronaldos georgina rodriguez tregon dukjen e saj te re - E dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez tregon dukjen e saj të re

Georgina Rodriguez (Foto: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images/Guliver)

“U çmenda… u bëra bionde”, ka shkruar bukuroshja spanjolle në përshkrimin e fotografisë në rrjetin social ku numëron mbi 7.6 milionë ndjekës.

Në fotografinë e publikuar, ajo shfaqet e veshur me të zeza, ndërsa pantallonat e lëkurës ia definojnë linjat trupore.

Ky ndryshim i Georgina vjen në kohën kur parteri i saj po përballet me akuzat për përdhunim. (Futbollisti i Juventusit është duke u akuzuar nga modelja Kathryn Mayorga se e ka përdhunuar në një dhomë hoteli në Las Vegas në vitin 2009).

e dashura e ronaldos georgina rodriguez tregon dukjen e saj te re 1 - E dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez tregon dukjen e saj të re

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images/Guliver)

Në ndërkohë, Ronaldo pati një arritje historike këtë fundjavë me golin që ia shënoi Genoas me fanellën e Juventusit.

33-vjeçari është bërë lojtari i parë që ka shënuar 400 gola në pesë ligat kryesore evropiane. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.