zzzzzz1 560x416 - E dhimbshme/Momenti kur drenusha bie nga një lartësi e madhe, magjistralja Kaçanik-Ferizaj

Një moment i pazakontë ka ndodhur në magjistralen Kaçanik-Ferizaj.

Indeksonline ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes.

Aty shihet momenti kur drenusha ikën dhe bie nga një lartësi e madhe e urës, në afërsi të qytetit të Kaçanikut.

Më poshtë, video:

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.