droge marihuane 720x4341 1 560x416 - Ferizaj, i dyshuari pasi u kap me drogë lirohet në procedurë të rregullt

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar pasi gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës së dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Jezerc në Ferizaj.

Sipas Policisë i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.