e kapi peshkaqenin me grep por i doli pune ta largoje nga barka video 560x416 - E kapi peshkaqenin me grep, por i doli punë ta largojë nga barka (Video)
e kapi peshkaqenin me grep por i doli pune ta largoje nga barka video - E kapi peshkaqenin me grep, por i doli punë ta largojë nga barka (Video)

Një peshkatari nga Afrika e Jugut, iu kap në grep më shumë se që priste dhe më pas e pati problem ta largonte.

Peshkaqeni gjigant që e kishte kapur karremin, qëndronte pranë tyre dhe rrezikonte ta dëmtonte edhe barkën, transmeton Telegrafi.

“Kjo do duhej të ishte ëndrra e çdo peshkatari, që të zë peshk gjigant edhe nëse ia rrezikon jetën”, ka shkruar një komentues.

Megjithatë, pas disa përpjekjeve, ai arriti ta shmangte peshkaqenin dhe më pasi nisi të qeshte i liruar nga presioni që kishte. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.