thas 1533878720 67230371 560x347 - E pabesueshme: Kosovari mban në shpinë 20 thasë me çimento

Ai njihet edhe për sfidat tjera të peshës të cilat i ka kaluar me sukses.
Bujar Muli, i cili shesh është cilësuar si “Herkulesi shqiptar”, ka sfiduar përsëri veten.

Ai këtë herë ka arritur të mbaj në shpinë hiq më pak se 1000kg.

Bujari ka arritur që me sukses t’i mbaj hiq më pak se 20 thasë çimento apo 1000 kg.

Për më shumë shihni videon:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.