Prodhimet vendore1 560x367 - Ekspozohen prodhimet vendore në Ferizaj


Aleanca Kosovare e Bizneseve dhe Qendra Tregtare “PLUS CENTER “, sot do të bëj hapjen e Ekspozimit dhe Promovimit të Prodhimeve Vendore në kuadër të “Javëve të Biznesit Kosovar 2018” me moto: Unë Konsumoj Produkte Vendore, Po JU? në objektin e Qendrës Tregtare “PLUS CENTER “ .

Të ftuar janë: Përfaqësues të Qeverisë qendrore,lokale,të institucioneve, të Bizneseve, përfaqësues të shoqërisë civile si dhe mediat.

(Objekti i Qendrës Tregtare “Plus Center“ ne Ferizaj, ora 12:00)

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.