csa 560x416 - Elmi Reçica lidhur me qasjen e Ferizajt në autostradën “Arbën Xhaferi”

Deklarimi i Kryetarit të Komunës së Ferizajt, Agim Aliu dhe deputetit të Kuvendit të Kosovës, Elmi Reçica lidhur me qasjen e Ferizajt në autostradën “Arbën Xhaferi” si dhe fillimin e ndërtimit të Spitalit të ri Rajonal në Ferizaj, dhënë për Radio Televizionin e Kosovës.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.